Menu

Galaxy S5 Mini Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Galaxy S5 Ne Zaman Çıkacak, Galaxy S5 Türkiye Fiyatı

Galaxy S5 Mini kısa zaman içersinde sevenleri için tapılacak bir telefon olarak gelecek. Samsung model olması ile birlikte Galaxy S5 den memnun kalanların yanı sıra yeni modeli tarzı ile bekleniyor. Tasarım olarak birbirlerine benzeyecek olan ama ekstrada özellikleri de yer alacaktır. Nasıl S5 kullanıcılarının su geçirmez, parmak izi, kalp hızı, şarj tasarrufu sağladığı özelliklerin hepsi aynı şekilde minide de olacak.

Galaxy S sevenlerinin yeni tercihi olacak olan S5 Mini ilk olarak Temmuz ayında Avrupa üzerinden satışa sunulacaktır. Satış fiyatı olarak 479 EURO olurken ülkemizde bu rakam 1500 TL den fazla olacağı düşünülüyor. Telefonlara gelen vergiler ile birlikte rakamın 2000 TL bulması herkesi korkutuyor.

Ekstradan özellik olarak kişilere tanınan imkanlardan biriside üstün performansa sahip olmasıdır. Sahiplerini bir kere daha memnun etmeyi planlayan Samsung ekibi bu sefer yeniliklerle gelmeye hazırlanıyor. S5 den boyut olarak küçük olmasına rağmen kibarlığı kaybetmeyen kişilerin vazgeçilmez telefonu olacak gözüyle bakılıyor. Tüm özellikleri ile birlikte tekrardan gelmektedir.

samsung galaxy s5 mini

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir