Menu

Göz Altı Morluklarına Bitkisel Çözüm

Göz Altı Morluklarına Çözüm, Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer evde uygulayabileceğiniz bir kaç yöntemle birlikte gözleriniz eski dinçliğine ve rengine sahip olabilir. Yoğun zamanın geçmesinden dolayı morluklar oluşabili bunları kendiniz bitkisel yöntemleri kullanarka önleyebilirsiniz.

Yaz ayları ile birlikte uykusuz geçen geceler ve yorgunluktan dolayı göz altlarında morluklar görülebilir. Parlak gözler ve cildin varlığı zinde bir insanın göstergesidir. Zaman içersinde göz sağlığınız kaybederek çevresinde hafiften kararma ve morluklar çıkabilir.

İki üç gün boyunca gözlerinizin çevresine patates dilimleri koyabilir veya turp suyunu pamuk yardımı ile pansuman yapabilirsiniz.

Nar kabuğunu gözlerinizin etrafına koyduktan sonra 15 dakika boyunca bekletin ardından yıkayınız.

Salatalık rendesi hazırlayın suyunu sıktıktan sonra kalan parçaları ile birlikte gül suyuyla karıştırın. Günde iki kez karışımı kullanarak pamuk yardımı ile pansuman yapabilirsiniz.

Nane yapraklarının suyunu kullanarak pansuman dahi yapabilirsiniz.

Göz altı morluklarına iyi gelen bir diğer ürün ise et olmaktadır. Bir parça eti göz altınıza koyduğunuz zaman dinlenmesini sağladığı gibi yenileyecektir.

göz altı morlukları

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir