Menu

Göze Limon Sıkmak Zararlımı

Göze Limon Sıkmanın Zararları, Göze Limon Sıkmak Zararı Var mıdır

Göze limon sıkmanın gözümüzü parlak ve güzel görünmesine neden olduğu düşünülüyor. Uzun zaman boyunca kullanıldığı gibi gözümüzü parlak hale getirdiği düşündürmektedir. Kulaktan dolma bilgiler ile hareket edilmesi doğru olmamaktadır. Vücudumuzun en hassas organı gözlerimiz olduğundan dolayı çeşitli maddeler ile korumaya çalışmak zarar verebilir. Gözümüze limon veya kolonya sakın sıkmayınız gözümüze zarar verebilirler. Göz sorunlarının ilerleyen zamanlarda kendisini gösterecektir.

Gözümüze damlatacağımız limon gözünüzün parlaklığını arttıracağını göstermesi durumunda dahi gözümüze zarar verir. İçersinde bulunan asitler nedeni ile gözümüzde kornea tabasının üzerindeki hücreleri döküp ertesi günde yanma batma hissine kapılabilirsiniz. Doktorlar göze limon damlatılmasını önermediği gibi halk arasında duyduklarınızdan dolayı olumsuz etkilenebilirsiniz.

Limon göze sıkılarak kullanıldığında zamandan sonra gözümüzü olumsuz yönde etkileyecektir. Gözümüzün bozulmasına, hasar görmesine, göz kapağında şişkinlik ve görme bozukluklarına sebep olacaktır. Göze damlatılacak olan maddeler yüzünden gözümüz büyük zarar görür.

göze limon sürmek

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir