Menu

Gta Vice City Para Hilesi Nedir

Gta Vice City Para ve Tank Hilesi, Gta Vice City Para Kazanma Hilesi sizlere görsel olarak şölen yaşatacak olan oyun olduğu gibi paraya ihtiyacınız varsa hileye başvurmanız gerekecektir. Tank hilesi sayesinde milyonlarca paranız olabilir. Tank görevi alarak araçtan aşağıya inip bigbang yazmanız yeterli olduğu gibi bir kaç dakika içersinde milyona yakın paranız olacaktır.

Bilgisayarın oyunlarının önde gelenlerinden olan GTA 4 bugünlerde gösterdiği performans sayesinde milyonlarca kişinin favori oyunları arasında yer almıştır. Oyun oynarken alışveriş ve para kazanmak için yapmanız gereken ise hilesini yapmanız olacaktır.

Oyunda direk olarak para hilesi bulunmadığından dolayı görev alarak para kazanmanız mümkündür. İhtiyacınız olan tank olduğundan dolayı “panzer” yazarak tank düşmesini sağlayabilirsiniz. Tank düştükten sonra binersiniz sonra Caps Lock tuşuna basarak görev alırsınız biraz uzaklaştıktan sonra tanktan ininiz. Sonra patlatma yaparak tankla yok etmek istediklerinizi yok ederek para kazanacaksınız. Yapmanız gereken patlama kodunu yazmak olacaktır “bigbang” yazarak çevrenizdeki bütün araçları patlatarak para kazanırsınız.

gta vice city

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir