Menu

Güllerin Savaşı Dizisi Oyuncuları Karakterleri Kadrosu

Güllerin Savaşı Oyuncuları, Güllerin Savaşı Dizi Oyuncuları dev kadro ile birlikte Kanal D ekranlarıdna yayınlanacak olan dizi fragmanı ile büyük etkiler yarattı.

İzleyicileri ile tanışacak olan dizilerden birisi yakın bir zamanda Kanal D ekranlarında Güllerin Savaşı olarak gelecektir. Yeni bir proje olduğu gibi sevilerek izleneceğine kesin bir gözle bakılıyor. Dizinin başrollerinde güzeller güzeli olan oyuncumuz Damla Sönmez rol alacaktır. Yanında kendisine eşlik etmesi için Barış Kılıç ile birlikte güzel bir dizide aşkı yaşayacaklar.

Güllerin Savaşı Oyuncuları ve Gerçek Adları
Damla Sönmez – Gülru
Barış Kılıç – Ömer
Canan Ergüder – Gülfem
Feyza Civelek – Çiçek
Zeynep Köse – Yonca
Yiğit Kirazcı – Mert
Atilla Şendil – Salih Meltem
Pamirtan – Mesude
Berk Yaygın – Yener
Serap Aksoy – Cahide
Arif Pişkin – Şevket
Münire Apaydın – Mebrure
Uğur Kıral – Taner
Turgay Tanülkü – Recep
Güzin Akın -Naciye
Pınar Afsar – Ayla
Aslı İçözü – Halide

Güllerin Savaşı Dizinin Konusu

Masum bir çocuğun hayalleri tamamen kabusa dönüşür. Genç bir kızın başından geçen olayları konu aldığı gibi yaşadığı olaylar bütün masumiyetlerini yok edecektir. İstanbul’un kenar mahallerinde yaşanan olayların gün yüzüne çıkması ile birlikte köşkte büyüyen Gülru’nun hayali büyüdüğü zaman köşkün güzel kızı olmaktır.

Gülru ile birlikte hayatı boyunca yaşamında zorluklar çekerler. Okul döneminden itibaren Mert ile birlikte yaşadıkları bir çocukluk aşkı olmaktadır. Gülfem’in kalbini çalan Ömer ile birlikte Gülru’nun arasında başlayan ateşli aşk her şeyin yerinden oynamasına neden olacaktır.

damla sönmez

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.