Menu

Güzel Köylü Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Güzel Köylü Dizisi Oyuncuları, Güzel Köylü Dizisi Konusu yaz boyunca sizlere evinizde eğlenceli zamanlar sunacaktır. Severek takip edebileceğiniz dizilerden olmaktadır.

Dizilerde yeterince başarı elde edilmediği zaman reyting kurbanı olarak yayın akışından kaldırılmaktadır. Yaz dönemi ile birlikte sezon finali veya final yaparak ekranlardan ayrılacaktır. Yeni oyuncuların boy göstereceği yaz boyunca ekranlarda yayınlanacak olan dizilerden birisi de Güzel Köylü Dizisi olacaktır. Yapım şirketleri hazırlıklarını erkenden tamamlıyor Haziran ayının ikinci haftasından itibaren sezon finalleri başlaması ile yerlerine yeni diziler alacaktır.

Güzel Köylü dizisinde Gizem Karaca rol alacak. Başrol oyuncusu olarak performansını gösterecektir. Gold Film yapımcılığında çekilen Güzel Köylü dizisi ile ilgili detayları haberimizde yer vereceğiz.

Güzel Köylü Dizisi Oyuncuları
Star TV ekranlarında başlayacak olan Güzel Köylü dizisinin başrolünde Gizem Karaca rol alacaktır. Berk Cankat ile birlikte başrolü paylaşacak olması eğlenceli gençlik dizisi olacağını gösteriyor. Dizinin diğer oyuncuları ise Mehmet Ali Nuroğlu, Erkan Sever, Simge Selçuk, Deniz Baytaş, Esin Civangil, Özlem Tokaslan, Ali İpin, Zerrin Sümer, Ahmet Mümtaz Taylan olacaktır.

Güzel Köylü Dizisi Konusu
Dizinin henüz konusu açıklanmadı. İsminden yola çıkarak dizinin hikayesi genç köylü güzelinin şehre gelerek zengin bir yakışıklı ile yaşadıkları aşkı konu alacaklardır. Duygusal olduğu kadar komik bir dizi olacaktır.

gizem karaca

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.