Menu

Hande Doğandemir Sevgilisi

Hande Doğandemir Okan Yalabık sevgililer mi, Hande Doğandemir ve Kerem Bursin sevgililer mi, Hande Doğandemirin sevgilisi kimdir

Son zamanlar Hande Doğandemir ismi hiç olmadığı kadar magazin programlarında anılmaya başlandı. Merak edilen soruların hepsi Güneşi Beklerken dizisinin güzel başrol oyuncusunun birisiyle birlikte olup olmadığı yönlerinde haberler olmuştur.

Kilyos cıvarlarında görüntülenen çift kameraları görünce şaşırmış bir şekilde birbirlerinden uzaklaştılar. Okan Yalabık tarafından fotoğrafını çeken muhabire ‘Siz de nerden çıktınız?’ diye soru yöneltti.

İddalara göre Okan Yalabık ile Hande Doğandemir çiftinin 5 aydır gözlerden uzak aşk yaşadıkları düşünülüyor. Güneşi Beklerken dizisinin güzel oyuncusu Kerem Bursin ile sosyal medya üzerinde çok yakıştıkları belirtiliyor yeni haberler edindiğimiz zaman sizinle paylaşmaya devam edecez.

Elle dergisine röportaj veren Kerem Bursin kısa süre içersinde genç kızların hayranlığını kazanmıştırlar. Verdiği röportaj sırasında muhabirin özel hayatınızda birisi var mı sorusuna karşılık aradığı aşkı İstanbul’da bulacağına inanıyor.

hande doğandemir okan yalabık

hande doğandemir okan yalabık

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir