Menu

Harry Styles Burcu

Gerçek adı Harry Edward Styles lan ünlü şarkıcı henüz 1994 yılında dünyaya gelmesi ile kısa sürede şöhret basamaklarını tırmanmıştır. 1 Şubat 1994 doğumlu olması grubun en küçük üyesi olduğunu göstermektedir. Kişisel hayatında annesi ve babası birbirlerinden ayrı bir hayat sürmektedir. Eğitimini Homes Chapel Comprehensive okulunda aldı. X-factor yarışmasından önce “White Eskimo” adındaki grubun solistliğini yaparak zaman geçirmekteydi. Onun hayatındaki değişiklik X-Factor yarışması ile olarak bir grup kurarak dünyaca ünlü One Direction grubunda yer aldılar. Yarışmada bir bütün oluşturarak grup halinde üçüncü olarak yarışmışlardır. Tanınması ve şöhret basamaklarını hızlı şekilde çıkmaları yaptıkları klipler sayesinde oldu. Günümüzün önemli grupları arasında olarak şöhreti yakaladılar.

One Direction’un sevilen üyesi olan Harry Styles’ın doğumu 1 Şubat 1994 tarihi olduğundan burcu kovadır. Harry Styles burcu kova.

Kova burcunun özellikleri
İdealist ve eşitçilik ilkesine inanırlar. İnsanlar arasında fark gözetmeksizin onlara yardımcı olup eşit yaşam hakları olması gerektiğini savunur. Herkes tarafından kardeş ve dost olarak görürler. Bunun için çeşitli toplantılarda ön plana çıkarak isteklerini sunarlar. Heyecanlı zaman geçirmek hayatlarının olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Çevresi tarafından daima takdir edilmiş olup her zaman sıcak kanlı davranışları ile dost edinirler. Şöhret ve ün onların kişiliklerinden herhangi bir şey kaybettirmez.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir