Menu

Harry Styles Sevgilisi Kimdir

Harry Styles ve Kendall Jenner, Harry Styles yeni sevgilisi, Kendall Jenner kimdir

Harry Styles olarak tanıdığımız One Direction üyesinin gerçek adı Herold Edward Milward Styles olmakta 1 Şubat 1994 yılında İngiltere’de doğdu. X- Factor yarışması ile bir araya geldi One Direction grubunun en küçük üyesi olarak bilinir. Annesi ve babasının boşanması onu olumsuz etkiledi henüz 7 yaşındaydı ve tam olarak aile sevgisi görmemiştir. One Direction hayatına girmeden önce “White Eskimo” adında bir grupta solistlik yapmıştır.

X Factor’de yarışan grup başarılı olamamış final haftasında 3. olarak ayrılmışlardır. Finalist olamasalar bile halk tarafından çok sevildiler ve albümleri dünya genelinde milyonlarca adet satmıştır.

Harry Styles Sevgilisi
Harry Styles uzun zamandır birlikte olduğu Kendall Jenner ile ayrılacakları iddiaları sosyal medya üzerine konuşuluyor. Kardashianlar ailesinden birisi olan Kendall Jenner güzelliği ile herkesi büyülüyor. Aynı zamanda Kendall Jenner Kim Kardashian’ın kız kardeşidir.

Kendall Jenner Kimdir
Kendall Jenner 3 Kasım 1995 Kaliforniya doğumludur 18 yaşında. Eğitimini Siearra Canyon okulunda almıştır. Mankenlik yapan güzel kızımızın boyu 178cm’dir. Modellik ajansına katılmıştır kısa sürede bir çok ünlü markanın yüzü olmayı başardı.

kendall jenner harry styles

kendall jenner ve harry styles

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir