Menu

Her İnişin Bir Yokuşu Vardır Kompozisyon

Her İnişin Bir Yokuşu Vardır Kısa Yazı, Her İnişin Bir Yokuşu Vardır İle İlgili Kompozisyon atalarımızın yükselmek ile ilgili söylediği sözlerden birisi olmaktadır. Yükselen bir insanın mutlaka düşüşü olacağını ifade etmektedir. Kimsenin devamlı bir şekilde yükselmeyeceği bilinmelidir.

Yaşantımızda iyi veya kötü olayların oluşumu ile birlikte hayatımız etkiler. Bugün olduğumuz yere zamanla yükselerek geldiysek mutlaka düşüşü olacaktır. Hayatta hiç bir şey devamlı olarak yükselişe geçmeyecektir. Oluşacak aksilik veya sorunlarla birlikte olumsuz yönde etkilenebilir. Hayatımız her zaman sürprizlerle dolu olmaktadır başımıza gelebilecek bir aksilik her şeyi başlangıca çevirebilir.

İnsanlar belirli bir noktaya kadar çok güzel bir şekilde gidebilir. Elimizdeki imkanların doğru şekilde kullanarak mutlaka geleceğe yönelik hazırlıklar yapılması gereklidir. Ancak hayatta hiç bir şey düzgün gitmediği gibi sahip olduklarımıza da olumsuz yönde etki yaratabilir. Sahip olduklarımızın mutlaka bedeli de bir o kadar ağır olmaktadır.

Hayatımız zorlu bir yokuş olmaktadır. Rahat bir şekilde inebiliriz ama mutlaka bunun zorlukları da olacaktır. Sahip olunanların yükü daha çok olacağından dolayı daha büyük zorluklar beklediğini görebiliriz.

her inişin bir yokuşu vardır

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.