Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri

Saçlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde uzatmanız mümkündür. Genç kızlarımız saçlarını kestirdiği gibi kolay şekilde hızlıca uzatmak istemektedir. Saçlarının canlı bir şekilde uzatmasını istediklerinden çeşitli maske ve saç uzatma maskeleri kullanılarak yapmaları mümkün oluyor. Uzun ve gür saçlara ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Hızlı saç uzatma yöntemleri
Sağlıklı saçlar için saçlarımızı şampuan ve kremle desteklememiz gerekir. Saçların diplerine uygulanacak olan yöntemler sayesinde saçlarımız korunabilir.

Saçlarımızda kırıkların oluşumunu engelleyerek hızlı şekilde uzaması sağlanabilir. Kırıkların kesilmesi aylarca süren uzama aşaması tamamen kapanacaktır.

Saçlarımızın hızlı şekilde uzaması adına bitkisel yağlarla destelenmelidir.

Saçların köklerine masaj yapılması derisinin uyarılmasını sağlayarak uzamasını kolaylaştırmaktadır.

Saçların hızlı büyümesine adına beslenmemize dikkat ederek et, süt ve yumurta gibi proteinli yiyeceklerin tüketimi sağlanmalıdır.

Saç uzatma maskesi
Orta boy turp
Yumurta sarısı

Turp rendelendikten sonra bir kap içinde koyulduktan sonra kaynatılması gerekmektedir. Yumurta sarısının kullanımı ile ilaveten saçlarınız onarılmaya başlayacaktır. Saçların dibine uyguladıktan sonra bone ile sarıp 1 saat kadar bekletiniz.

1 yumurta
2 havuç

Rendeden geçirdiğimiz havuçları yarım litre suya karıştırarak kaynatılır. Havuç suyu alınarak ılınması beklenir. Bir kap içinde yumurta ile karışım oluşturulmalıdır. Saçların dibine uygulanarak onarımı yapılması beklenir. Bone takılarak 2 saat boyunca beklenmektedir, hafta 2 kez tekrarlanması yeterlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here