Menu

Hotmail Aç Giriş Yap

Hotmail Aç, Hotmail Oturum Aç, Hotmail Giriş Yap

Hotmail günümüzün en önemli mail hizmeti veren servislerden birisi olduğu gibi kullanıcılar için bir çok alanda ihtiyaçlarını karşılarlar. Herhangi bir web sitesine üye olurken sizden mail adresinizi isterler gerçek kişi olduğunuz doğrulamanız için bu yüzden Hotmail.com üzerinden bir hesap kendinize edinebilirsiniz.

Hotmail kullanıcısı olarak tanıştığım zamandan itibaren neredeyse her yerde ihtiyacım olmuştur mail servisi elektronik posta olarak sözlümüzde açıklaması bulunmaktadır.

Önceden sahip olduğunuz hesabınıza giriş yapıp size gelen e-mailleri okumak veya göndermek istediğiniz bir yazı taslak varsa iletebilirsiniz. Hotmail hesabınızı açmak için öncelikle www.hotmail.com adresine girmeniz gerekiyor karşınıza çıkacak olan pencerede size verilen talimatları izleyerek devam ettirebilirsiniz.

Günümüzde e-mail adresi resim vb. dosyalar gönderimi içinde kullanılmaktadır. Bunlar dışında google’nin sunduğu mail servisi çok kullanışlığı olduğu gibi büyük oranda dosya ve bilgilerinizi barındırabilirsiniz. Depolama aygıtı olarak kullanıp sizin yüklediğiniz evrak ve ersimleri başka yerden hesabınıza giriş yapacak olan birisi olursa buna engel olan güvenlik sistemide bulunmaktadır.

Messenger birleşme sonucu Skype ortaya çıktığı gibi hotmail yerine Outlook’a giriş yapacaksınız.

hotmaile giriş

hotmaile giriş

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir