Menu

Hotmail Adresi Al

Hotmail Adresi Alma, Hotmail Al, Hotmaile Kaydol

Mail hesabı sahibi olmak istiyorsanız o zaman kendinize msn adresi almanız gerekmektedir. Alacağınız Hotmail hesabı ile birlikte artık sizde teknoloji dünyasına dahil olabilirsiniz. Günümüzde en çok kullanılan mail servislerinden birisi olmaktadır. Sahip olduğunuz Hotmail hesabı ile aynı zamanda Messenger hizmetinin Skype ile birleşmesi size arkadaşlarınız devamlı keyifli sohbet imkanı sunmaktadır.

Hotmail adresi alacaklar için öncelikle buraya tıklayarak kayıt kısmına geçiş yapabilirler. Bunu takiben kendilerine uygun olan adresi seçerek kullanımını kontrol etmek ardından güvenli bir şifre oluşturduğunuz takdirde yıllar boyunca kullanabileceğiniz elektronik posta adresine sahip olursunuz.

Karşınıza açılacak sayfada Hesap Oluştur kısmında bilgileri istediğiniz gibi doldurabilirsiniz. En son aşağıda bulunan Kaydol kısmına geldiğinizde oraya tıkladığınız takdirde hesabınız oluşturulmuş olacaktır. Güle güle kullanıp uzun ömürlü bir hesabınız olacaktır. Takıldığınız kısımlar olursa eğer bize buradan sorabilirsiniz sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

hotmail kayıt

hotmail adresi al

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir