Menu

İl Dışı Yer Değiştirme Sonuçları 2014

Öğretmen Yer Değiştirme Sonuçları 2014, İl Dışı Öğretmen Atamaları 2014 yeni görev yerlerine yaz boyunca giderek gelecek dönem yer değiştirme sonuçlarına göre hazırlanacaktır.

MEB il dışı atamaları için düğmeye basıldı. Açıklanacağı resmi tarih olarak 24 ve 26 Haziran tarihleri olarak gösterilmektedir. MEB de bazı eksiklikler kendisini göstererek açıklanma tarihi net olarak 25 Haziran 2014 de olabileceğine yöneliktir. Atamalar sayesinde görevlilerin başka illerde iş hayatına devam edebilecekler.

Öğretmenler de il dışı atamalar için 25 Haziran 2014 saat 18.00’a kadar sonuçların atama.meb.gov.tr adresine giriş yaparak internet üzerinden öğrenebilirler.

Binlerce öğretim görevlisinin sabırsızlıkla beklediği atamaların gerçekleşiyor olması ile birlikte açıklanma tarihleri net olarak gösterilmiştir. Bugünlerde ailelerin heyecanları yüksek olup yeni atanacakları illerde ailelerinin yanlarına kavuşabilecekler. Öğretmenler için yeni yerler kendilerine yaz dönemi boyunca hazırlayacak taşınma işlemlerini gerçekleştirecektir.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir