Menu

Instagram Fotoğrafları Bilgisayara Kaydetme

Instagram Fotoğrafları Bilgisayara Nasıl İndirilir, Instagram Fotoğrafları İndirme

Fotoğraf paylaşım servisi denilince aklımıza ilk olarak gelen Instagram Sosyal Ağı olacaktır. Sizlerin cep telefonunuzdan kullanım imkanı sunmaktadır. Bunun dışında bilgisayar kullanıcılarının girişi yasaklanarak kişilerin fake hesapların kullanımının önüne geçilmesi planlandı. Akıllı telefona sahip olan herkes uygulamayı indirerek kullanabilirler. Dünya üzerinde milyonlarca kişi aktif olarak kullanıp fotoğraf paylaşıma devam etmektedir. Ünlü veya ünsüz kim olursanız olun internet üzerinde fotoğraflarınız sayesinde meşhur olabilirsiniz.

Instagram Fotoğrafları Nasıl İndirilir?
Instaport Instagram’da bulunan fotoğrafları bilgisayarınıza indirmenizi sağlayacak online servistir. İnternet üzerinden hesabınızı bağladıktan sonra isteidğiniz fotoğrafları indirmenize olanak sağlayacaktır.

İlk olarak instaport.me sitesine giriş yapınız ardından hesabınıza yeti veriniz.

Bilgisayarınıza indireceğiniz fotoğrafları özelliklerini belirlemek için “Choose you export options” belirleyin ardından Start Export tıkladıktan sonra bilgisayarınıza indirme başlayacaktır.

Bilgisayara indirmek için yetki vermelisiniz hesabınız tamamen güvenli olup milyonlarca kişi Instagram üzerinden fotoğrafları kaybetmekle uğraşıyor. Sizlerin bunu online bir şekilde programsız olarak kaydetme imkanı sunmaktadır.

instagram fotoğraf kaydetme

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir