Menu

İpad Air 2 Ne Zaman Çıkacak

İpad Air 2 Ne Zaman Çıkacak 2014, İpad Air Çıkış Tarihi 2014 bu yıl sonbahara doğru kendisini gösterecek olan iPad Air 2 ile geliyor.

iPhone 6 çıktıktan sonra teknoloji dünyasında en çok ilgi gösterilen iPad Air 2 tasarımı kendisini gösterdi. Gelecek nesil iPad olarak gösteriliyor. Tablet detaylı görsel bilgileri ile kendisini gösterdi. Tasarımı ile birlikte internete sızan fotoğrafları çok konuşuluyor.

Eski bir model tasarıma sahip olunduğu görünse tabi Touch ID parmak izi okuyucu sensörleri ile birlikte kendisini gösteriyor. Ağırlığı 484,3 gram olacağı tahmin ediliyor. Sonbahar döneminde tanıtımının yapılması bekleniyor. Sahip olacağı 8 MP arka, 5 MP ön kamerası ile birlikte kendisini gösterecek. İçinde bulunacak olan işlemci son teknoloji harikası 64 bit A8 işlemci olacağı bilinmektedir.

Yeni bir tasarı ile birlikte gelen iPad Air 2 rakiplerine büyük bir fark açacağı görülmektedir. Resimleri ile dahi çok konuşulmaktadır. Milyonlarca iPhone kullanıcıları bu değişimleri merakla bekliyor.

ipad air2

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir