Menu

iPhone Resimli Mesaj Gönderme

iPhone Resimli Mesaj Nasıl Gönderilir, iPhone Resimli Mesaj Gönderme Nasıl Yapılır kullanıcılar artık internete ihtiyaç duymadan MMS sayesinde ihtiyaç durumunda mesajlarını karşı tarafa iletebilirler.

Sosyal ağların gelişmesi ile birlikte işletim sistemine sahip olan telefonların kullanımı da o derece yaygınlaşmıştır. Bulunduğunuz yerde internet olmadığından dolayı karşınızdakilere resimli mesaj gönderemeyebilirsiniz. GSM kullanımlarında resimli mesaj göndermeniz için MMS hakkına sahip olmanız gerekecektir.

Hattınız üzerinden fazla TL gitmemesi için önceden MMS hakkı da yaptırmış olabilirsiniz veya şimdide yaptırabilirsiniz. İnternetin yaygın bir şekilde kullanımından dolayı MMS ücretleri daha az olmaktadır. Göndereceğiniz normal MMS ile birlikte bir mesajın 3-4 kat daha fazla gitmesine sebep olacaktır.

Gönderim Nasıl Yapılır?
Mesaj yazma bölümüne geliniz ardından mesajınızı yazdıktan sonra sol tarafta fotoğraf makinesi şeklinde olan ambleme tıklayınız. Fotoğraf çekmenizi veya galeriden seçeceğiniz fotoğrafın eklenmesini sağlayınız. Numarayı belirttikten sonra gönder butonuna bastığımız takdirde resimli mesajımız gönderilmiş olacaktır.

iphone resimli mesaj gönderme

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir