Menu

İstem Atilla Kimdir (Burak Yılmaz’ın Nişanlısı)

İstem Atilla Hayatı, İstem Atilla Burak Yılmaz’ın Nişanlısı Kimdir yıldız futbolcu ile ilgili evlilik haberleri hayranlarını çok sevindirmiş olsa da ufukta tekrardan bir ayrılık olacağı ise merakla düşündürüyor.

Galatasaray’ın ve Milli Takımın yıldızı olan Burak Yılmaz bugünlerde kulübü ile ilgili sözleşmeyi yenilemek için imza atmıştı ama özel hayatı içinde yeni bir imza gelmektedir. Golcü olduğu gibi futbol hayatında kariyerinin zirvesine doğru adım atarken özel hayatında bir imza geldiği düşünülüyor. Burak Yılmaz’ın sevgilisi olan İstem Atilla ile birlikte nikah masasına oturacakları internet üzerinde sosyal medya aracılığı ile devamlı bir şekilde konuşulmaya devam ediliyor.

İstem Atilla Kimdir

Medya dünyasında ismi Burak Yılmaz ile birlikte nikah masasına oturacağı ile geldi. İkilinin evleneceğini gündeme getiren isim ise magazin programcısı olan Gizem Hatipoğlu olmuştur.

İkili aslında 2009 yılında evleneceklerdi ve İstem Atilla’nın nikahtan vazgeçtiği düğünün iptal olduğu bilinmektedir. Burak Yılmaz bu durumdan çok üzülmüş olup psikolojik olarak kendisini etkilediğinden dolayı kariyerinde ufak düşüşler yaşamıştır.

Dönemin düğünü iptal edilmesinin nedeni olarak ise Burak Yılmaz’ın Rus kızlarla alem yapması öne sürülmüştür iddialar ne kadar doğru bilinmez ama ayrılık sebebi olarak görülüyor.

istem atilla burak yılmaz

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir