Menu

İyilik İle İlgili Kompozisyon

İyilik Konulu Kompozisyon, İyi Olmak İle İlgili Kompozisyon

Dünya üzerinde iyilik olduğu sürece insanlar özgür şekilde yaşamlarına devam edebilirler. İyi olunduğu sürece insanlar size yakınlık gösterip aynı şekilde karşılık vereceklerdir. İyiler ilerledikleri yollarda mükafat ve çeşitli yardımlar görerek karşılıklarını alırlar. Yaşayacakları zorluklar olur bunlar zaman içersinde aşılabilir.

İyilik ve kötülük birbirlerine tam zıt olsa da karıştırılabilirler. İyilik yapmak isteyen birisi her kadar niyeti iyi olsa dahi çevresindekiler tarafından yanlış anlaşılabilirler. İnsanlar hırs ve arzularına yenik düşerek iyilikten tamamen uzaklaşırlar bunları kendilerini toparlayarak yapmaları mümkündür. Vicdan ve yardım severlik ile gelen iyilik daima korunmalı.

İyilik yapan insanlardan faydalanarak onların zor durumda bırakılması bu düşüncelerinin değişmelerine sebep olabilir. Yaşamları doğrultusunda insanlar etkilenebilir bunlar iyilik kötülük şekilde birbirlerini etkiler. Doğuştan nasıl gösterilir ve onlara yapılırsa aynı şekilde devam edilir. Hayatta insanlar yaptıkları adımlarla ilerleyerek yaşamlarını sürdürürler.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.