Menu

Kaçak Gelinler Dizisi Nerede Çekiliyor

Kaçak Gelinler Nerede Çekiliyor, Kaçak Gelinler Dizisinin Çekim Seti Nerede yaz dizisi olması ile birlikte boş zamanı olan herkesin seti ziyaret ederek oyuncuları takip edebilirler.

Üç genç kızın hayatını konu alacak hepsi evliliğin eşiğinden kaçarak kendilerine yeni bir hayat kurmak için harekete geçerler. Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Kaçak Gelinler dizisinin çekim seti daha yayınlanmadan önce akıllara merak sorusu olmuştur. Konusunda ufak bir parça ile birlikte evlilik sırasında kaçarak İstanbul’a yerleşen güzellerimizin şöhret yolundaki adımlarını anlatmaktadır.

Yapımcılığında NTC Medya’nın imzası olması ile birlikte yönetmen koltuğunda Kerem Çakıroğlu’nun olması bizlere güzel bir yaz dizisi gösterecektir. Başrollerinde Selin Şekerci, Deniz Baysal, Açelya Topaloğlu rol alacaktır. İlk bölüm fragmanı yayınlanması ile birlikte herkes genç kızların hayatını merak ediyor.

Dizinin ilk bölümü tarihi ile herkesi büyüleyen dizi İzmir’in Urla ilçesinde çekilip gelecek bölümleri ise İstanbul ilinin Riva ilçesinde devam ediyor. Set’in henüz açık adresi yayınlanmamıştır.

kaçak gelinler dizisi

3 Yorum
  1. misafir 22 Ağustos 2014 / Cevapla
  2. Şebnem 20 Mart 2015 / Cevapla
  3. Şebnem 22 Mart 2015 / Cevapla

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.