Menu

Kaçak Gelinler Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Küçük Gelinler Dizisi Oyuncuları, Küçük Gelinler Oyuncuları bugün itibari ile birlikte açıklanmış durumdadır. Sevilen oyuncular ile birlikte ekranlara yaz dizisi olarak gelecektir.

Star TV ekranlarında yeni bir dizi daha yayın hayatına başlayacak. Eylül ayına doğru başlayacağını düşündüğümüz dizilerden biriside “Küçük Gelinler” oldu. En çok seyredilen kanallardan olan Star TV yeni bir yapımın hazırlıklarına başladı gelecek sezon severek seyredebileceğimiz dizilerden birisi olmaktadır.

Diziden birkaç ufak tüyo verecek olursak düğün zamanından kaçan gelinlerin hikayesini konu alacak gibi gözükmektedir. Tesadüfler eseri gelinler aynı evde birlikte yaşayacaklar onların peşinde damatlar olacaktır.

Dizinin Konusu

Üç gelinin hikayesini anlatmaktadır birisi gelinlik provasında, diğeri nikh masasında bir diğeri ise düğün salonundan kaçan üç kadının hikayesini anlatacaktır. Almila, Şebnem ve Kainat birlikte hayatları kesişir. Birlikte İstanbul maceralarına atılırlar aşkı kovalayan üç kadının peşinden gelen üç erkek ile birlikte hayatları devam eder. İstanbul macerasında şöhretin rüzgarına katılacaklardır. Işıltılı bir hayat ile birlikte büyük bir serüven başlar.

Diziye oyuncu olarak hepimizin tanıdığı 3 güzel oyuncu başrolü paylaşacaktır. Güzellikleri ile birlikte önceleri bir çok dizide rol almışlardır.

Selin Şekerci > Şebnem

selin şekerci

Deniz Baysal > Kainat

deniz baysal

Açelya Topaloğlu > Almila

açelya topaloğlu

kaçak gelin

kaçak gelin

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir