Menu

Kaçak Gelinler Yeni Kanalı TV8

Kaçak Gelinler Hangi Kanalda

Kaçak Gelinler dizisi Star TV ekranlarında başlaması ile birlikte yeni bölümünü artık TV8 ekranlarında seyredeceksiniz. Transfer olan dizilerden birisi belki reytinglerden dolayı belki de anlaşmaların sağlanmaması kaynaklanıyor. Transfer söylentileri ilk başlarda sosyal medya üzerinde üretilen içi boş sözlerden olduğu düşünülerek sonra ortaya tam olarak çıkış yapmıştır. Kaçak Gelinler 15. bölümü itibari ile TV8 ekranlarında olacağı duyurulduğunu öğrendik. Çarşamba günleri artık TV8 ekranlarında saat 20:00’de seyretmeniz mümkündür.

TV dizleri günümüzde oldukça önemli yeri kaplayıp reytinglerin büyük kısmını toplamaktadır. Önemli dizileri kendi kanallarına transfer etme çabaları bunlara yanıt olmuştur. Reytingler sayesinde reklam alıp para kazanan kanallar uzak kalması durumunda kendisini dahi zor idare edebilmektedir. TV8 ekranlarında bir dizinin yayına başlaması gelecekte yeni dizilerinde gelebileceğinin habercisi olmuştur. Televizyon dünyasının başarılı ismi Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu kanal kısa zamanda reytinglerde en üst mevkilere çıkacağı görülüyor.

Kaçak gelinler ile ilgili düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Yeni kanalı Tv8 yayın zamanı Çarşamba günü 20:00’da olacaktır.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.