Menu

Karnesi Kötü Olan Çocuğa Nasıl Davranmalı

Notları Kötü Olan Çocuklara Nasıl Davranılmalı, Karnesi Kötü Olan Çocuklara Nasıl Davranılmalı anne ve babaların davranışları ile birlikte çocuklarınıza olan güveni göstermenizin en önemli zamanlardan birisidir.

Okullarda dağıtılan karneler ile birlikte kötü olan çocuklara karşı duyarlı yaklaşılması gerekmektedir. Cuma günü okulların kapanması ile birlikte öğrenciler karnelerini eve götürürken biraz korku içersinde oluyorlar. Götürmeden önce kimi öğrenci bunları değiştirerek ailesine iyi gözükmeye çalışıyor. Karneler ile birlikte maalesef kimi öğrenciler kırık notları evine götürmek yerine evden kaçarak intihara dahi kalkışabilirler.

Anne ve babaların bu notlar üzerinde büyük sorumlulukları vardır. Sizin ilginiz onları başarıya götürecektir. İlginiz ile birlikte okulunu takip ederek onlara yapması gerektiğini göstermelisiniz. Şiddet veya bağırarak onların notlarını düzeltemeyeceğiniz gibi özgüvenlerini sarsmış olacaksınız.

Hayatta bir çok bilim insanı ve mucitler okulda başarısız olup kendi başlarına kendisini eğiterek bilge insan olmuşlardır. Notları ne olursa olsun onlarda büyük ışık olduğu gibi yetişirken aldığı eğitimler sayesinde büyük insan olabilirler.

karnesi kötü olan çocuklar

Yorumlar
  1. Yağmur Mart 4, 2015 / Cevapla

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir