Menu

Kertenkele Dizisi Nerede Çekiliyor

ATV ekranlarında kısa süre içersinde başlayacak olan Kertenkele Dizisi için geri sayım başladı. Dizi bol aksiyon, macera, heyecan ve aşk dolu olacak. Kertenkele olarak tanıdığımız profesyonel hırsız olan (Timur ACAR) birisine sevdalanır. Polisten kaçarken bir camii de imam olarak herkese kendisini tanırı. Polislerin kendisini araması yüzünden burada bir süre yaşamına devam etmek zorunda kalacaktır. İzleyicisine yeni diziler getiren ATV bu sefer komedi üzerine eğlendirecek. Dizini önceden bilenler bilecektir 2014 İran yapımı diziden esinlenerek yapılmıştır. Ünlü bir hırsız olması onu imam olarak tanınması ile hayatı değişiyor.

Kertenkele dizisi İstanbul ilinde çekilecektir semt hakkında setten henüz bilgi verilmedi. Bilgiye ulaşınca kertenkele dizisini yakından takip edebileceksiniz.

Televizyon dünyasının birbirinden komik isimleri aynı dizide buluşuyor. Yapım Atölyesi tarafından hazırlanan dizi olup oldukça eğlenceli geçecektir. Diziyi ilk günden itibaren takip ederek ailece seyredebileceksiniz.

Kertenkele Oyuncuları
Sera Tokdemir (Zehra)
Timur Acar (Kertenkele)
Ayça Kuru (Irmak)
Sinan Çalışkanoğlu (Levent)
Eda Özerkan (Selin)
Umut Oğuz (Şevket)

Timur Acar Kimdir
Timur Acar, Gürcistan asıllı olup Türk tiyatro ve film oyuncularıdır. Almanya’da çocukluğu geçirmiştir. 1999 depreminden sonra Sakarya’ya döndü. Tiyatro ile ilgilenerek bir çok dizide rol almıştır. Kurşun yarası, Avrupa Yakası, Akasya Durağı gibi yapımlarda rol almıştır. Bir çok sinema filmlerinde rol alarak hepimizi eğlendiren isimlerden olmuştur. Komedi filmlerinin aranan isimleri oldu.

kertenkele dizisi

Yorumlar
  1. ziyaretçi 23 Nisan 2016 / Cevapla

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.