Menu

Kış Makyajı Nasıl Yapılır

Kış Makyajı Yapmanın Püf Noktaları, Kış Makyajı Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli

Kış ayına gelmemiz ile birlikte yenilikler yapılabiliyor. Makyaj tonlarında değişiklikler sizin doğaya olan uyumunuzu gösterecektir. Hafif tonlarda oynamalar olup gözlerinizi ön plana çıkardığı gibi elbiseleriniz ile uyum içersinde olabilir. Yazın tercih ettiğiniz renkler daha çok cıvıl cıvıl canlı olmuştur. Kış ayında daha sade ve hafiften tonlamalara dokunmanız gerekiyor. Kış ayında yapacağınız makyaj konusunda birkaç püf noktaya dikkat etmeniz sonucunda harika bir yüze sahip olabilirsiniz.

Suya dayanıklı malzemeler kullanarak makyajınız daha kalıcı olmasını sağlarsınız. Kaliteli ürünleri seçerek makyajınızın yüzünüzde daha çok durmasına imkan sağlamış olacaksınız.

Açık tonlarda ve neon renklerine önem veriniz. Far ve rujlardan uzak durarak sadeliği yakalamaya çalışın. Kış ayında koyu renkler sizi makyaj özentisi olarak gösterir.

Sade renklere önem verin en başta deniz mavisini kullanmayı tercih ediniz. Elbise uyumunuz ile beyaz renklere ağırlık vermelisiniz.

Cildiniz eğer hassas olup soğuktan etkilenerek solgun gözüküyorsa eğer canlandırmak için biraz pembe ve kırmızı tonlar sürerek eski halinize kavuşabilirsiniz.

Göz makyajı için kullanabileceğiz renkler siyah ve mavi ton ağırlıklı olmalı.

kış makyajı

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir