Menu

Kısa Abiye Modelleri 2015

Abiye Modelleri Kısa 2015, Kısa Elbise Modelleri 2015 yazın gelişinde bayanlar artık gar dolaplarını yenilemeye başlıyorlar. Eski eşyalar kaldırılarak yenileri ortaya çıkartılıyor. Alışveriş zamanı ile birlikte sıcaklara karşı kendinizi en iyi şekilde hissetmenizi sağlayacaklar kısa modeller olmaktadır. Havanın sıcaklığı özellikle özel günlerde olan bayanlar için sıkıntı yaratmaktadır. Yaratılan sıkıntı bunalım ve psikolojik olarak büyük etki yaratıyor.

Kaliteli abiye modellerinde baktığımız zaman daha çok bütün renklerden kendisini göstermektedir. Güzel bir kombin yaparak kendinizi yenileyebilirsiniz. Beyaz desenli olanlar ön plana çıkarken vitrinlerde daha çok yer verilmiştir. Güzelliğinizi saklamanıza gerek kalmadığı gibi artık kış boyunca bütün formunuzu koruyabilirsiniz.

Kısalığına önem vermeniz gerekmemektedir tamamen kendinizi içinde rahat ettiğiniz modellere yönelmelisiniz. Yöneldiğiniz yerlere göre elbiselerinize önem veriniz. Balık modellerden daha çok geniş elbiselere değer verilmeli örnek olarak gördüğünüz gibi modeller ilgi gösterilmektedir.

kısa abiye 2015

kısa abiye 2015

kısa abiye 2015

kısa abiye 2015

kısa abiye 2015

kısa abiye 2015

Yorumlar
  1. Nilay Şubat 3, 2015 / Cevapla

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir