Menu

Kısa Sürede Tırnak Uzatma

Tırnaklarınızı uzatmayı düşünüyorsanız zaman bazı kurallara uymanız gerekecek, tırnaklarınız her ne kadar uzarsa biraz daha bakım yapmanız gerekecek. Belli başlı kurallara dikkat ederek uzun ve sağlıklı tırnakların sahibi olabilirsiniz.

Gerekli bakımları yaptığınızda tırnakların uzaması kolaylaşabilir. Tırnaklarını hızla uzayacağından dolayı dikkat ederseniz kırılmasını engelleyerek uzun tırnaklarınız olacaktır.

Suya temas eden tırnaklar daha çok uzar ellerini sık yıkayan ve bulaşıkları elde yıkayan birisinin tırnakları normal birisine göre daha çabuk uzayacağız. Sağlıklı tırnaklar için zeytinyağı ve limon karışımı hazırlayarak üzerlerini biraz ovalamanız gerekecektir. Tırnağınızın sert olması gerekir o yüzden yüklü miktarda D vitamini almanız gerekecektir. Bu sayede kalın ve sağlam tırnaklara sahip olacaksınız zeytinyağı bakımı yaparak her gün daha canlı sağlam tıklara sahip olabilirsiniz.

Tırnaklarınızın köküne bakım yapacak olursanız menekşe yağı sürmeniz gerekir sağlam tırnaklarınızın oluşumunu sağlayacaktır.

tırnak uzatma

tırnak uzatma

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir