Menu

Kışlık Elbise Modelleri 2015

Kış ayının modası geliyor, havaların kendini bozması ile birlikte örme ve uzun kollu şık elbiseler ilgi görmeye başladı. Fransa modanın kalbinden hafiften bir soğukluk esti. Kışa hazırlık için ünlü modacılar podyumları ısıtırken Türk kızları da kendilerine özel elbiseler sunacaktır. Günlük hayatınızda giyebileceğiniz kış elbiseleri şık olduğu kadar güzel gözüküyor.

Uzun çizmeler ve botlarla birlikte elbiseleriniz hiç olmadığı kadar şık ve güzel görünecektir. Kombin yaratıcılığız ile birlikte modacılara taş çıkartabilirsiniz. Kışlık elbise denilince akla en rahat modeller gelmektedir. Kendiniz kış kombinlerinizi yaratarak kullanabilirsiniz. Beğenilen modeller olduğundan dolayı oldukça şık ve renkli gününüz geçecektir. Yüz hatlarınız ve uzun saçlara sahip olan her bayanın hayalindeki elbiseler olarak görülüyor.

kışlık elbise modeli

Gece dışarı çıkacaklar için önerebileceğimiz şık bir model. Sizi tatlı ve yaramaz bir kız gibi gösterip üzerinize masumluğunuzu gösterecektir.

kışlık elbise modeli

Yaramaz bir kız her ortamda sevildiğinden dolayı şirinliğiniz üstünüzde olacaktır. Sevilen elbiseleriniz ile oldukça çok beğenileceksiniz.

kışlık elbise modeli

İş kadını havasına girmek isteyenler için oldukça güzel bir modeldir. Siyah olduğu gibi iş hayatınızda kendinizi göstereceksiniz.

kışlık elbise modeli

Günlük elbise modeliniz olacak çok soğuk havalarda giyilmez ama sonbahar havasına uygun elbise.

kışlık elbise modeli

Sade bir görünüşü ile davetlerde ve aile yemeklerinde giyilebilecek elbise modelidir.

kışlık elbise modeli

kışlık elbise modeli

kışlık elbise modeli

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir