Menu

Kol Kaslarını Nasıl Geliştiririm

Kol Kasları Nasıl Geliştirilir, Kol Kası Nasıl Yapılır evde dambıllar ile yapacağınız kol kaslarınız hızlı bir şekilde gelişecektir.

Yazın gelmesi ile birlikte erkekler ve bayanlar kollarını geliştirerek yağlardan kurtulabilirler. Kol kaslarının önemli olduğu gibi aynı zamanda çalışmalarınızda göğüs kaslarınızın da geliştiğini göreceksiniz. Kas gelişimi ile birlikte güçlü kuvvetli kollara sahip olur güzel görünüme sahip olursunuz. Kol kasları erkeğin güçlülüğünü gösterdiği gibi evde kısa sürede gelişim sağlayabilirsiniz.

İhtiyacınız olan sadece dambıl olmaktadır isterseniz internetten temin edebilirsiniz 20 veya 40 kiloya kadar çıksın hafif olması kaslarınızın gelişim süresini çok uzatacaktır. Günlük olarak 3 seans dambıllarla çalışmanız gereklidir. Ağırlıklara 4 günde bir arttırmanız önerilmektedir kısa zamanda artış kolunuzu zorlar ve kas yırtılmalarına sebep olabilir. Kol alıştığı sürece dambıllar arttırılarak en yüksek seviyeye kadar çıkması gerekmektedir. Süreç içersinde bolca yapacağınız egzersiz size yardımcı olacaktır kolunuz alıştığı sürece 4 gün beklemeden dahi ağırlığını yükselterek tekrardan kullanabilirsiniz.

Beslenmeniz protein ağırlıklı olması gerekmektedir. Kasların oluşumu proteinlere bağlı olduğundan dolayı yağlı ve karbonhidratlı yiyeceklerden bir o kadarda uzak durulması gereklidir.

dambıl

ağırlık

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir