Kolay Diş Beyazlatma Yöntemleri

Yediklerimiz, içtiklerimiz dişlerimizin sağlığına zarar verir. Temizliği yapılmadığı zaman dişimizi daha derinden etkileyerek sararmaların oluşumuna sebep olur. Diş sararmasına yönelik evde uygulayacağınız çeşitli yöntemler temizlenmesine etki yaratabilir. Parlak ve beyaz görüntüye ulaşmak için uygulayacağınız yöntemler sararmaları önleyecektir. Sürekli olarak dişlerinizde beyazlama sağlamak adına kolay yöntemler kullanmalısınız.

Sararmış dişler sosyal hayatınızı etkilediği gibi gülüşlerinizi saklamanıza sebep oluyor. Bunların önlenmesi için elinizden gelen yöntemlere ağırlık vermeniz gerekli. Güzel ve rahat gülüşler için dişlerinizdeki beyazlatmalar sağlanmalıdır.

Karbonlat, günümüzde doğal olarak evde kullanılan en bilindik yöntemdir. Diş fırçanıza biraz karbonat dökerek dişlerinizi fırçalarmış gibi hareket yapmanız yeterlidir.

Sofra tuzu, biraz tuzu dişlerinize sürmeniz durumunda beyazlıkların sökülerek akmasına yardımcı olacaktır.

Gliserin, bir tatlı kaşığı karbonat, biraz tuz ve sirkeyi ekledikten sonra diş fırçanızın üzerine alarak dişlerinizi fırçalayabilirsiniz.

Tuzlu suya ilaveten birkaç zeytin atarak gargara yapabilirsiniz. Diş etlerinizin güçlenmesini sağlayarak kendiniz korumuş olacaksınız.

Çilek karbonat, birbirlerine karıştırdıktan sonra diş macunu niyetine fırçanızla karışım yapmanız gerekmektedir.

dis beyazlatma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here