Menu

Koray Günter Kimdir

Koray Günter Kim, Koray Günter Hayatı, Koray Günter Biyoğrafi

Koray Günter 16 Ağustos 1994 Almanya doğumludur. Türk ve Alman formalarını giymiş genç futbolculardan birisidir. Günümüzde Galatasaray takımının formasını giyerek top koşturmaktadır. Yeni transferlerden olan Koray Günter’in kim olduğu hakkında bilgi sahibi olalım. Henüz 19 yaşında olmasına rağmen çok başarılı defans oyuncusudur. Alman futbol takımlarının altyapılarında yetişmiştir günümüze kadar gelmesi ile birlikte oldukça sağlam maçlar çıkardı.

Göçmen futbolculardan birisi olup annesi kuaförlük yapması babasının da montajcılık yaptığı bir ailede yaşamaktadır. Henüz 7 yaşında Sv Höxter takımının alt yapısında top koşturmaya başladı ilk büyük hareketini 2006 yılında Spvgg Brakel takımına transfer olarak yapmıştır.

Koran Günter daha önce Türkiye U-16, Almanya U-17 , Almanya U-19 ve U-20 Milli takımlarında forma giyerek top koşturmuştur. Kendisini küçüklükten itibaren futbola adayan oyunculardan birisidir. Kariyerinin en önemli zamanlarını Galatasaray formasını giyerek yapacağı düşünülmektedir.

koray günter

koray günter

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir