Menu

Kösem Sultan Dizisinde Oynayan Küçük Kız Kim

Kösem Sultan Küçük Kız Kimdir, Kösem Sultan Dizisindeki Kız Gerçek Adı 2015 yılının Eylül ayında başlaması planlanan dizi Muhteşem Yüzyıl dan sonra büyük heyecan yaratmıştır.

Muhteşem Yüzyıl’dan sonra ekranlara yeni bir dizi daha gelecek ama televizyon tarihinin gelmiş geçmiş en iyisi olduğu konuşuluyor. Star TV ekranlarında olacak dizi Osmanlı tarihinde yaşantıları anlatmaya devam etmektedir. Medya dünyasında konuşulması dahi yeterli olmuştur şimdiden merak sardı yediden yetmişi. Muhteşem Yüzyıl 11 Haziran 2014 tarihinde 139. bölümü ile birlikte final yaparak herkesi derinden etkilemiştir.

Kösem Sultan dizisi tanımı ile birlikte Osmanlı döneminden yeni bir dönem daha anlatılacaktır. Saray’ın balkonundan 12-13 yaşlarından kızın selam vermesi büyük ilgi duydu ama kısa sürelik olmuştur.

Kösem Sultan dizisinde oynayacak olan “Mahpeyker” olarak Osmanlı tarihinde geçen sultanın hayatını anlatacaktır. Akıllarda bir çok soru olması ile birlikte henüz küçük oyuncunun kim olduğu bilinmemektedir. Yapım şirketi tarafından gerekli açıklamalar yapıldıktan sonra biyografisi ile birlikte küçük oyuncumuz hakkında bilgileri eş zamanlı olarak takipçilerimiz ile paylaşımda bulunacağız.

kösem sultan dizisi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir