Menu

Küçük Ağa Dizisi Oyuncuları

Başrollerini paylaşacak olan Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay yılın aile dizisi olarak görülen Küçük Ağa’da buluştular. Usta oyuncuları bir araya getirmesi ile birlikte yılların büyük tiyatrocusu olan Zeki Alasya ve Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin ufaklığı olan Emir Berke Zincidi dizide rol alıyor.

Ekranların yeni dizisi olan Küçük Ağa dizisinde eğlence, aşk, kıskançlık bitmek bilmiyor. Yapımcılığını Erler Film’in üstlendiği dizide senaryosunu Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul’un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Aysun Akyüz ile Erol Özlevi’nin olduğu dizi büyük merak uyandırıyor.

Küçük Ağa Dizisinin Konusu
İstanbul’da büyüyen Sinem bir aşkla 10 yıl öncesinde Urfalı bir ağanın oğlu olan Ali ile evlenir. İstanbul’a yerleşirler ve yaşamlarını sürdürürken boşanma kararı alırlar. Ama hiç birşey bu kadar kolay değildir 6 yaşındaki Mehmet Can adında oğulları buna mani olmak için haylazlık yapmaktan geri kalmaz. Annesi ve babasının boşanmalarından oldukça rahatsız olup onları tekrar barıştırmak için elinden geldiğini yapmaya devam eder. Küçük Ağa’nın yaramazlıklarını konu almıştır.

Küçük Ağa Oyuncuların Gerçek İsimleri

Sinem – Birce Akalay

Mehmet Can – Emir Berke Zincidi

Mehmet Ağa – Zeki Alasya

Ali – Sarp Levendoğlu

birce akalay

sarp levendoğlu

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.