Menu

Lazer Epilasyonun Zararları Nelerdir

Lazer Epilasyonun Zararları Nedir, Lazer Epilasyonun Zararları geçici olup bir zaman sonra kendiliğinden geçmektedir. Kalıcı olarak herhangi bir zarara rastlanmamıştır düzenli bir şekilde tedavi görebilirsiniz.

Güzellik ve bakıma duyulan ilgi ile birlikte güzelleştiriciler üzerinde yoğun bir çalışma yapılarak günümüzün yaygın şekilde kullanılan Lazer epilasyonları ortaya çıkmıştır. Bir çok tedavide kullanıldığı gibi özellikle bayanların güzelleşmesinde etkili olmaktadır.

Lazer epilasyon uygulanan yerlere 3 hafta boyunca güneş ışınlarından korunmak gereklidir ultraviyole kremler kullanılarak güneşin zararlarından korunabiliriz. 50 faktör içeren kremler tercih edilmesi gereklidir. Dikkatsizlik ciddi zararlar açmaktadır bunlardan birisi uygulama sırasında oluşacak olan zararlardır. Dikkatsizlik ve özensiz bir şekilde yapılması durumunda deri üzerine şişme, yanma, kaşıntı görülüp 3-4 gün boyunca etkisi oluşur zamanla kendiliğinden geçmektedir.

Genellikle uygulama sırasında hatalardan dolayı birlikte kişiler zarar görebilmektedir. Oluşan kaşıntı, kızarıklık, şişme gibi etkiler geçici olup bir müddet sonra kendiliğinden iyileşmektedir.

lazer epilasyon

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir