Maden Suyunun Kadınlara Faydaları

Maden suyu mineral bakımından zengin doğal kaynak sularından oluşmaktadır. Özellikle adet dönemlerinde ödemlerin vücuttan atılması için tüketilebilir.

Sabah uyandıkları zaman parmaklarda şişkinlik olması potasyum yetersizliğinden olmaktadır. Maden suyunda bol miktarda sodyum potasyum olması tüketilmesi gerekmektedir. Cilt için çok faydalı olması tonik olarak kullanılabilir elinizi ve yüzünüzü maden suyu ile yıkayabilirsiniz. Kadınlar doğal maden suyu içinde kalsiyumdan yararlanarak tüketebilir. Yumuşak ve bakımlı cilt için günde iki şişe maden suyu tüketilmelidir.

Spor yapan bayanlar için dengeli mineral bileşiklerini barındıran maden suyu tüketilebilir. Maden suyu sağlık değil tat anlamında da önemli olmaktadır. Böbrek sağlığı için tüketilmesi gerekmektedir. Maden suyu tüketerek ihtiyaçlar karşılanabilir.

Doğal maden suyunun içinde bulunan mineraller vücudumuz için önemlidir. Bir çok sistemsel olarak ihtiyaçlarımızı karşıladığı gibi kemik, kalp, damar, sinir hastalıklarını önlemektedir. Magnezyum, damar sağlığı, hücresel sağlık ve strese karşı mineraller maden suyunda bulunmaktadır.

Vücudun elektrolit dengesinin korunmasında önemlidir. DOğal maden suyu içindeki florürrler diş, kemik sağlığını korumaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here