Menu

Medcezir Dizisi Sezon Finali Ne Zaman

Medcezir Sezon Finali Ne Zaman, Medcezir Final Bölümü Ne Zaman deniz sezonunun açılması ile birlikte oyuncularında dinlenmeye ihtiyacı düşünülerek sezon finali için muhteşem bir bölüm hazırlanıyor. Herkesi yaz boyunca merak ettirecek bölüm 13 Haziran 2014 tarihinde yayınlanacaktır.

Yaz sezonunun gelmesi ile birlikte diziler bugünlerde sezon finallerini yaparak tatil yapacaklar. Star TV ekranlarının fenomen gençlik dizisi olan Medcezir yayınlandığı ilk günden itibaren kendi gününde reytingleri alt üst ediyor. Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay, Hazar Ergüçlü, Mine Tugay gibi ünlü isimlerin rol aldığı dizi heyecanı ile her bölümünde yürekleri ağza getiriyor. Gelişen olaylar ile birlikte okumaya çalışan ve seven bir genç çocuk varken diğer yanda hırslı bir abinin esiri oluyor.

Sevenlerinin merak ettiği durumlardan biriside Medcezir finalinin ne zaman olacağıdır. Araştırmalarımıza göre sezon finali 13 Haziran 2014 tarihinde yayınlanacak bölümden sonra birkaç ay boyunca tatil yapacaktır.

medcezir sezon finali

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.