Menu

Mert Palavaroğlu Kimdir

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan yarışmada iddialı isimlerden biriside Mert Palavaroğlu olmuştur. Yarışmada oldukça kabiliyetli ve çevik bir yapıya sahip olması onun ada şartlarında oldukça başarılı olduğu gözüküyor. Yarışmanın favori isimlerinden birisi olması başarılı bir oyun çıkartacak gibi gözükmektedir.

mert palavraoğlu

mert palavraoğlu

Mert Palavaroğlu kimdir? tanımak isteyen hayranları için sahip olduğumuz bilgiler üzerinden araştırmalar gerçekleştirdik. Mert Palavaroğlu, 15 Temmuz 1989 İstanbul ilinde dünyaya gelen yarışmacı Survivor’a katılacak olması ile birlikte internette en çok merak edilen isim oldu. Mesleki olarak sunuculuk yapmaktadır TRT Okul ekranlarında görmüş olacaksınız “Kelime Çengeli” adlı yarışmanın sunuculuğunu yapmıştır. Bir çok reklam filminde seslendirme ve çekimlerine katılmıştır. Başarılı olması kariyerinin en yükseklerinde gözüküyor yakın zamanda Survivor’dan sonra büyük kanallarda kendisini programlarda görmeyi bekliyoruz.

Sporla ilgili olan isimlerden birisi olduğu gibi genellikle reklam seslendirmelerinde kendisini görebiliriz. Mert Palavraoğlu Kimdir konusuna size daha detaylı bilgi sahibi olduğumuz zaman paylaşacağız.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir