Menu

Mübarek Cuma Günü Mesajları

Cuma Mesajları Özel, Mübarek Cuma Mesajları 2014 günümüzün ve yarınımızın bayramı olup ibadet edilerek gösterilmesi gereken zamanlardan birisidir.

Cuma günün hayırlı zamanlardan birisidir rivayetlere göre kıyamet Cuma namazının hemen ardından kopacağı olmuştur. Peygamber Efendimiz kendisine ve Allah’a olan sevgisini Yoksulluğa Hazır Ol ve Belaya Hazır Ol olarak yorumlamıştır.

Haftanın en mübarek günü olan Cuma gününde yüzünüz secdeye uzanarak ibadetlerinizi yapmalısınız. Ahirette ve dünyamızda Cuma günleri bayramdır.

Rabbim kalbinize saadet huzur ve mutluluk versin. Hak yolundan gitmeniz için dua edin kabul görsün cumanız mübarek olsun.

Kalpler imamla dolu olup huzurla buluşsun. Mutluluklar ailenize ve evinize gelerek bereket dağıtsın. Hayalleriniz kabul olup dostluklarınız ebedi olsun. Cumanız mübarek olsun.

Melekler sizinle birlikte olup tövbelerinizi göklere yükseltsin. Selamlar üzerinizde olup günahlarınız bağışlansın cumanız mübarek olsun.

Huzurlu ve güven içersinde yaşamlarınızı devam edin bir kuru ekmek için endişe etmeyin. İbadet ile birlikte gelen o kuru ekmek baldan daha tatlıdır. Haksızlıklara göz yummayın hak yolundan devam edin. Cumanız mübarek olsun.

cuma mesajları

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir