Öksürük Doğal Yollarla Nasıl Geçer

Kışın gelmesinden dolayı soğuk havalar herkesi etkileyerek soğuk algınlığı ile beraber öksürüğün görülmesine sebep oluyor. Soğuk algınlığına yakalananlar için tedavi antibiyotikler yerine doğal yollarla bitkilerde bulunması gerekiyor. Bitkilerle yapılan tedavi sayesinde kişilerin bağışıklık sistemi güçlenerek oluşacak hastalıkları önler. Soğuk algınlığından dolayı doktora gittiğinizde tek alacağınız ilaçlar olacaktır. Kendinize iyi bakarak ve düzenli beslenme sayesinde hastalıkların önüne geçebileceksiniz.

Öksürük gibi sıkıntılara en başta iyi gelecek olan şifası ile bilinen ıhlamur olacaktır. Kaynattıktan sonra limonla birlikte tüketmeniz bağışıklık sistemini destekler.

Nane limon nefesinizi açtığı gibi burun tıkanıklığınıza iyi gelecektir. Nefes sorunu yaşayanların özellikle tüketmesi gereken bitkilerdendir. Sağlıklı şekilde tüketmek için mutlaka ılık şekilde tüketiniz.

Papatya ve okaliptüs yapraklarını tüketmen balgam ve öksürüğe iyi gelir. Vücudunuzun direncini arttırdığı gibi içine ilaveten tatlandırıcı olarak bal kullanabilirsiniz. Şeker kullanmak balgama sebep olur.

Tarifleri sabah akşam olmak üzere günde iki defa uygulamanız gerekmektedir. Kendinize en yakın olanı yapabilir kısa zaman içersinde doğal yöntemlerle kurtulmuş olacaksınız.

nane limon

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here