Menu

Okulların Açılış Zamanı 15 Eylül 2014

Okulların Açılış Zamanı 2014, Okullar Ne Zaman Açılacak 2014 sabırsızlıkla beklenilen tarih okulların tatil olması ile belirlendi. 15 Eylül 2014 tarihinde tatil biterek okullarına gitmeleri gereklidir.

Okulların kapanması ile birlikte yaz tatilinin başlaması bir oldu. Öğrenciler yaz tatili boyunca geri kaldığı dersleri tamamlamak ve bolca dinleneceklerdir. Öğrenciler için yılın yorgunluğunu atmanın tam zamanı olması ile birlikte bazıları memleketlerine giderken bir kısmı da okul masraflarını karşılamak için iş hayatına atılacaklardır. Vefakar öğrencilerimiz ailelerini düşünerek bir nebze olsa dahi katkıda bulunmaya çalışıyorlar.

İlk kez okula başlayacak olan minik öğrencilerimiz için bu sene çok heyecanlı olacaktır. Yaz tatili heyecanı aynı zamanda ebeveynlerine etkilemiştir. Çocukların okula gitmeleri onlar için büyük onur verici duygulardan olmaktadır. Yeni arkadaşlar sahip olarak eğitim öğretime bakacaktır.

2014 yılının eğitim öğretimi 15 Eylül 2014 Pazartesi günü açılarak 2014-2015 yılı eğitimi başlamış olacaktır. Milyonlarca öğrenci bu dönem içersinde dinlenmiş olacak aynı zamanda tatillerini yapmış olacaklardır.

2014 okulların açılış tarihi

2014 okulların açılış tarihi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir