Menu

Okulumuzdaki Eksikleri Giderme İsteğinde Bulunacağımız Kuruluşlar ve Kurumlar

Okulda Eksiklikleri Gidermek İçin Ne Yapmalıyız, Okul İhtiyaçları İçin Başvurmamız Gereken Kurumlar

Okulumuzda araç ve gereçler konusunda eksiklikler yaşayabiliriz. Zamanla tükenen ihtiyaçlarımız için devlete bağlı olduğumuzdan dolayı bizi destekleyen bakanlık ve kurumlardan istekte bulunabiliriz. Eksikler nedeni ile kuruluşlara bilgi vererek tamamlanabilir. Eğitim kurumu olarak hizmet veren okullar için masa, sıra, sandalye, tahta, dolap, tebeşir, temizlik malzemesi gibi bir çok eksiklikler sağlanır.

Milli Eğitim Bakanlığı
Bakanlığa yazılacak dilekçe ile birlikte okuldaki eksiklikler bildirilerek okulu etkilediğine dair bize gerekli dönüşler yapılarak ihtiyaçlarımız karşılanacaktır.

Devlet Malzeme Ofisi
Milli eğitim bakanlığına bağlı şekilde çalıştığı gibi dilekçe veya mail ile iletişime geçerek eksikliklerimizi belirttiğimiz takdirde geri dönüş sağlanacaktır.

Karayolları
Okul yollarında yaşanan sorunlardan dolayı onarım ihtiyacı varsa dilekçe ve mail ile iletişime geçerek durumu izah ettiğimiz takdirde çözümler üreteceklerdir.

Gençlik ve Spor Bakanlığı
Okul içersinde düzenlenen spor faaliyetlerinde eksik malzemeler olması durumunda bakanlıkla iletişime geçerek ihtiyaçlarımızın karşılanmasını isteyebiliriz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.