Menu

Özel Okul Fiyatları 2014 2015 Tablosu

Özel Okul Fiyatları Zam Tablosu, Özel Okul Zam Tablosu 2014 2015 ortalama olarak 30 bin TL den bugünlerde özel okul bulunmazken Oxford gibi seçkin üniversitelerden dahi daha pahalı olarak eğitim veriliyor. Zamlar ülkesinde olarak eğitim alanında zam vurgunu yapılmaya devam ediliyor.

Özel okullarda fiyat artışı bugünlerde büyük miktarda oldukları gözüktü. Özellikle büyük şehirlerde olan okul ücretleri 2014-2015 yıllarında yükseklik göstermektedir. Yüzdelik olarak %7-22 arasında zamlanarak geçtiğimiz sene Ankara TED Koleji Anaokulu 46 bin den 49 bin 250 TL yükseliş göstermiştir. Diğer okullarda aynı şekillerde yükseliş görülürken özel üniversiteler Dünyaca tanınmış olan Oxford Üniversitesi’nin yıllık 31 bin TL lik rakamını geçerek fark atmıştır.

Robert Koleji 1 yıllık eğitim ücreti olarak 47 bin 200 lira olmuştur. Diğer üniversitelerde aynı şekilde artış göstererek bütçeleri oldukça zorlamaya devam ediyor.

Eğitim olarak ülkemizde fiyatı ile birlikte ilk sıralarda yer almaya devam ediyor. Özellikle derslerinde başarısız olanlar özel üniversitelere giderek ders notlarını hormon laması görülmüştür.

özel okul zam ücretleri

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir