Menu

Passolig Nedir? Nasıl ve Nereden Alınır?

Passolig Nereden Alınır, Passolig Nedir Bilgi

Milyonlarca taraftarı ilgilendiren konulardan biriside maç biletlerinin yerine geçen Passolig olmuştur. Nedir bu Passolig, nerede nasıl kullanılır neden bu kadar önemli bir hale geldi bu sisteme geçiş sağlandı işte ayrıntıları.

Bilet kullanımlarının sona ererek kimlik bilgileriniz doğrultusunda alabileceğiniz elektronik maç bileti olmaktadır. Kağıt bilet yerine statlara giriş için passolig sahibi olmanız gereklidir. Futbol tutkunları özellikle sahip olmaları gereklidir.

e-bilet devri artık başladı sezon sonu ile birlikte biletleri olmayanlar artık maçlara gidemeyecektir. Zorunlu olarak kullanılması cezalı kişilerin bilgileri girişte kimlik bilgilerine kadar yer verilecektir.

Passolig e-bilet alacağınız yer PTT şubeleri olmaktadır. Kart ücreti her sezon bir defaya mahsus olarak ödemesini yaparak kullanımına devam edebileceksiniz.

Sisteme geçiş ile birlikte hangi taraftarın nerede oturduğu yaptıkları hareketler ve davranışlar artık gözlemlenmiş olacaktır. Taşkınlık çıkartan kişilerin belirlenmesinde önemli etki gösterecektir.

passolig

passolig

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir