Menu

Pdf Dosyaları Açılmıyor Ne Yapmalıyım?

Pdf Dosyaları Nasıl Açılır, Pdf Dosyaları Açılmıyor Nasıl Açılır bilgisayarınızda pdf programı kurulu olması gerekmektedir olmadığı takdirde internet üzerinden indireceğiniz Adobe Reader sayesinde kullanıma devam edebilirsiniz.

Acemi bilgisayar kullanıcılarından birisi sizseniz o zaman pdf uzantılı dosyaların açılımını yapamamanız normal olmaktadır. İş veya dosya gereğince internetten indirdiğiniz yazılı ve resimli belgelerin açılımında bilgisayarınızda Adobe Reader olmaktadır.

Pdf açma programı olarak internetten Adobe Reader indirerek kullanıma devam edebilirsiniz. Milyonlarca kişinin tercihi olduğu gibi güvenilir olmaktadır. İndirdiğiniz takdirde kullanımına devam edilebilir.

Gelen e-mailleri pdf olarak bilgisayarınıza indirdiğinizde açmak için yine kullanacağınız program Adobe Reader olacaktır. İndirdikten sonra kurumunu gerçekleştiriniz pdf dosyalarının açılımı için resimlerinde değişiklikler meydana gelecektir. Değişimler sayesinde bilgisayarınızda pdf dosyalarının tümünü açabilirsiniz.

adope reader pdf logo

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir