Menu

Poyraz Karayel Nerede Çekiliyor

Kanal D’nin iddialı yapımlarında olan Poyraz Karayel dizisi Ekim ayına başlayacağı resmi sitesinden duyuruldu. Dizinin başrollerinde hepimizin tanıdığı usta oyuncular yer alıyor bunlar İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar’ın paylaşacak. Dizi aşk ve nefret dolu bir dönemi anlatacak. Sizlere düşman ile dostun arasındaki bağları göstererek sevgi uğruna her şeyi geride bırakan bir adamı tanıyacaksınız. Sevdiği her şeyi kaybeden Poyraz özel bir göreve atanır. Görevi Mafya babasının hayatını öğrenerek kirli sırlarını ortaya çıkarmak olurken kızına aşık olur. İkilemde kalacak muhteşem bir aşk yaşanacak. Çaresizlik bir yana olurken aşkını kaybetmemek içi elinden gelen her şeyi yapacaktır. Aşklar imkansız olduğu gibi dostluklarda böyle olacaktır.

Poyraz Karayel dizisi İstanbul ilinin Kadıköy ve Üsküdar ilçelerinde çekileceğine dair aldığımız haberlerdir. Bilgiyi doğrulamak için yapım firmasını arayarak öğreneceğiz.

Poyraz Karayel Oyuncuları
İlker Kaleli (Poyraz Karayel)
Burçin Terzioğlu (Ayşegül Umman)
Musa Uzunlar (Bahri Umman)
Engin Benli (Zafer)
Mustafa Alabora
Celil Nalçakan
Ali İl
İsmail Düvenci (Cevher)
Yeliz Akkaya (Songül)
Timuçin Esen

İlker Kaleli Kimdir
Yarı Alman yarı Türk ailenin oğludur. 11 Mayıs 1984 yılında Kültür Üniversitesi Sanat Yönetimi Bölümünde eğitim alarak mezun oldu. Oyunculuk dersi aldığı gibi Üniversite mezunu olduktan sonra hayatını kısa bir süre dj’lik yaparak yaşamıştır. Eğitim hayatının bir kısmını Londra’da tamamladı. Ekranlarda tanınması Kayıp Şehir dizisi ile olarak devamı gelmiştir.

ilker kaleli

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.