Menu

Rüyada Cep Telefonu Görmek

Rüyada Telefon Görmek, Rüyada Telefon Görmek Ne Demek görülen her nesne bir ifade olmaktadır. Size birşey anlattığı gibi dikkatli olmanıza yönelik haber vericidir.

Rüyanızda cep telefonu gördüyseniz size huzur verici haberler gelecek ve huzur içersinde olacaksınız. Sıkıntılarınızı dertlerinizi bir kenara bırakıp mutluluğunuzu yaşayacaksınız. Yeniden bir hayata başlar gibi yeni doğmuş gibi hissetmenize yorumlanır. Uğurlu gününüzde olacaksanız 1 hafta boyunca işleriniz hep istediğiniz gibi gideceğine tabir edilir.

Cep telefonunuzun kırıldığını gören birisi ise çevresindeki kişi tarafından kendisine zarar geleceğine tabir edilir. Bundan dolayı telefonunu kıran veya kırılmasına sebep olan kişi bilinmesi gerekmektedir. Bilindiği sürece gelecek zararlar önlenebilir karşı çıkabilirsiniz.

Rüyanızda telefon aldığınız görmeniz ise sevinçli haberlerin geleceğine işaret eder. Bir müddet beklemelisiniz gelecek haberler doğrultusunda hareket edebilirsiniz. İşleriniz de gelişmeler olabilir veya alacağınız büyük bir ihale sayesinde zengin olabilirsiniz.

sonyx peria cep telefonu

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir