Menu

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada Hamile Olmak, Rüyada Gebe Olduğunu Görmek

Sabah uyandığınızda aklınıza kalacak rüyalardan birisi olmaktadır. Hamile olduğunuzu görmeniz aklınızı karıştıracak cinsiyet olarak erkek olmanızda fark etmez. Bu tür rüyalar size bir şeyler anlatmaya çalışır ve gece aklınızın çok karışık olduğunu bilmelisiniz. Rüya tabirleri ne kadar doğruyu söyler bilinmez sadece rüyanıza en yakın yorumu yaparak gösterir. Hamile olmanız size güç ve huzurun geleceğine işarettir. Gebe olan birisinin diledikleri yerine gelir.

Rüyanızda kendinizi hamile görmeniz uzun zamandır istediğiniz o çocuğun size kısmet olacağına tabir edilir. Para ve sevinç ile birlikte bereketli olacaktır. Zor sıkıntılarınız geçecek mutluluğa doğru adım atacaksınız. Ailenizde işsiz kalmayacak rahata kavuşarak istenilen çocuğun gelmesidir.

Gebelik zor zamanlarınızın feraha kavuşarak sizi rahatlatacağına işaret eder. Rüyada kendinizin hamile olmasından kurtularak huzura ulaşmış olursunuz. Aileniz ile olan sıkıntıları kendiniz çözmeniz gerek iyi haberler iş ve manevi anlamda evinize gelecek huzurun habercisi olur.

2014 hamile elbiseleri

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir