Menu

Rüyada Karpuz Görmek Neye İşarettir

Karpuz Görmek Rüya Tabiri, Rüyada Karpuz Görmek Ne Demek

Rüyada görülebilecek tabirlerden özellikle yaz ayları ile karpuz olacaktır. Bizi serinletici aynı zamanda ferah tutabilecek meyvelerden olur. Yaz aylarında genellikle yetişir ve içi bol sulu tatlandırıcı içerir. Afiyetle yendiği gibi bir çok hastalığa iyi gelir. Sofraların vazgeçilmezi olur diyet yapmak isteyenlerin özellikle tüketmesi gereken meyvedir.

Rüyada karpuz görülmesi çevrenizde olan insanların menfaat beklentilerini gösterir. Karpuz görülmesi hayra işarette eder aynı zamanda. Küçük karpuz daha hayırlıdır. Evde karpuz yediğini görmeniz durumunda çıkacak olan yangın sizi ve ailenizi korkutacaktır maddi olarak kayıplar yaşayacaksınız. Ortadan ikiye kesilmiş karpuz ile birlikte sağlık sorunlarınızın kısa süre içersinde atlatacaksınız. Rüyayı gören kişinin iş hayatında hayırlı haber alacağına yöneltilir. Güvendiğiniz bir arkadaşınız sizin kötülüğünüzü düşünüp sevdiklerinize kötülüyor olacaktır

Ailenizden birisi size bir miktar borç para verecek sonra sahip olduğu paradan dolayı sizden onu istemeyecektir. Bütçenize destek çıkıp her konuda yardımcı olacaktır. Hayatınızda sizin elinizden tutup yükselmenizi isteyecek ailenizdir.

karpuz

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir