Menu

Rüyada Kaza Yapmak

Rüyada Kaza Yaptığını Görmek, Rüyada Kaza

Rüyasında birisi kaza yaptığını gördüğünde hayatında veya kendisine çok yakın birisi diğer aile fertleri olabilir onların hayatında büyük bir değişiklik göreceksiniz. Değişim ile birlikte hayatınızda olumsuzlar gidebileceği gibi yeni sorunlarda kendiliğinden görülebilir. Elinize geçecek yüklü miktarda maddi değeri yüksek eşyalar sizin iş hayatınıza atılmanıza delalet etmektedir.

Kaza yapan birini görmek tanıdığınız kişi ise mutlu olacağınız haberler kısa süre içersinde size gelecektir. Kaza yapan kişi rüya sahibi tarafından tanınmayan birisi ise yakın akrabalarınızın birisinden uzun zamandır beklediğiniz bir haber size mutluluk vereceğine işaret eder.

Kaza geçirmek yaptığınız kötü işler yüzünden günahlarınız sizlere acı vermektedir. Pişman olup en kısa sürede toparlamak için harekete geçeceğinize o kişinin sizin bu hatanızın anlamanız yüzünden affedeceğine tabir edilir.

Sevdiğiniz birisi ile birlikte trafik kazası yaptığınızı görüyorsanız o kişiden hiç ayrılmayacaksınız bir ömür boyu birlikte olacağına tabir edilmektedir. Sevdiğiniz kişi ile yapılan kazalar iyiliğe, mutluluğa ve hayra yorumlanır.

kaza

kaza

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir