Menu

Rüyada Kızlığın Bozulduğunu Görmek

Rüyada Kızlık Zarının Bozulması, Kızlık Zarının Bozulması Tabiri insanları endişenedirse de iyi haberleri müjdeleyerek kişinin geleceğe yönelik hazırlıklarını sağlamaktadır.

Rüyanızda cinsel saldırı veya bir ilişki sonucu kızlık zarınızın bozulduğunu gördüyseniz evinizden ayrılacağınıza haberdar eder. Rüyanızda zarar gördüyseniz bu sizi evliliğe doğru adım atacağınıza işaret edecektir. Evliliğin olması ailenizi bir nebze olsun rahatsız edecektir ilk zamanlar size karşı çıkarlar ama sonra kabullenmek zorunda olacaklardır.

Sevdiğiniz kişi ile birlikte el ele uzaklaşacaksınız bazı durumlarda sizi istemeyecekler ama sevginin gücünü kullanarak bunları rahatlıkla aşabilirsiniz. Sıkıntılara sevginiz ile karşılık vererek yenmeniz mümkün olacaktır. Zor durumda olmanız sizin için bir hayat deneyimi olacağına tabir edilmektedir.

Kızlığın bozulması birliktelik ve evlilik işaret ederek bebek sahibi olacağınıza da yorumlanabilir. Uzun zamandır çocuğu olmayan kişilerin tez zamanda tedaviyle veya doğal yolla hamile olacağına işarette edebilir. Rüyada görülen durumlarda bazen bu durum ikiz bebeğin olacağına yorumlanabilirde.

7 Yorum
  1. Rana Mart 1, 2015 / Cevapla
    • ceylin Haziran 4, 2016 / Cevapla
  2. Kader Aralık 20, 2015 / Cevapla
  3. eda1234848 Haziran 19, 2016 / Cevapla
    • Ertugrul Ağustos 14, 2016 / Cevapla
    • suskun adanalı01 Eylül 25, 2016 / Cevapla
  4. suskun adanalı01 Eylül 25, 2016 / Cevapla

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir